Bankiet w centrum Krakowa

Niepowtarzalny wystrój i klimat

Oczaruj swoich partnerów biznesowych

Jeśli pragniesz oczarować swoich kontrahentów, klientów lub podziękować swoim pracownikom w niezwykły sposób, Crystal Palace jest doskonałym miejscem na te wyjątkowe chwile. Nasze wnętrza stanowią idealne tło dla organizacji standing party, sympozjum czy eventów firmowych, pomieścić możemy aż 280 osób. Wnętrze oferuje prawie 300 m2 prestiżowej przestrzeni do aranżacji na dowolne wydarzenia. Niepowtarzalny wystrój jak i otoczenie Krakowskiego Rynku stworzą niezapomniany klimat.

Najwyższa jakość usług

Nasi doświadczeni pracownicy są gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Pomogą Ci w organizacji i aranżacji wydarzenia, doradzą w kwestii menu i zapewnią profesjonalną obsługę. Dzięki temu Ty możesz skupić się na najważniejszym – budowaniu relacji z klientami, podziękowaniu pracownikom lub prezentacji swojego produktu.

Najnowocześniejsza sala bankietowa

Crystal Palace to miejsce, gdzie elegancja spotyka się z prestiżem. Nasze wnętrza są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne, co sprawia, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane. Niezwykły klimat miejsca dopełniają indywidualne scenariusze oświetlenia sceny oraz sali, najlepszy system nagłośnienia, wyjątkowy ekran o wyglądzie tafli szkła, oraz dodatkowe rzutniki, na których wyświetlić można dowolną wizualizację. Spektrum możliwości, jakie oferuje Crystal Palace pozwala na zorganizowanie przyjęcia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń: +48 509 306 552, +48 122 132 142 lub napisz info@crystalpalace.com.pl